Taekwondo Classes at Taekwondo4Fitness

Pomáhame mladým ľuďom a dospelým dosiahnuť zdravotné a fitness ciele s Taekwondo. Spravte zo svojho zdravia prioritu! Staňte sa fit, zdravší a šťastnejší s našimi kurzami bojových umení!

Fun and engaging traditional martial arts classes - The Lead Instructor at Taekwondo4Fitness

Kurzy bojových umení s Taekwondo4Fitness | Prioritizujte svoje zdravie

Transformujte svoje telo a myseľ s Taekwondom

Zaujímali ste sa niekedy, čo je potrebné na to, aby ste sa stali inštruktorom Taekwonda? Cesta začína ako praktikujúci. Taekwondo praktikujúci sa trénujú v bojových umeniach pre osobný rast a rozvoj. S časom a odhodlaním môže praktikujúci ísť na ďalší krok a stať sa inštruktorom, ktorý zdieľa svoju vášeň a znalosti s ostatnými. Taekwondo zahŕňa viac ako len fyzickú silu a disciplínu. Je to krásna umelecká forma, ktorá vyžaduje technickú zručnosť, kreativitu a plynulosť pohybu.

Spojte fitness a wellness s Taekwondom – Kurzy bojových umení

Byť inštruktorom Taekwonda vyžaduje tiež hlboké pochopenie princípov fitnessu a wellness. Zlúčením znalostí Taekwonda s tréningom fitnessu môže inštruktor ponúknuť komplexný prístup k zdraviu a wellness. Táto jedinečná kombinácia zahŕňa výživu, regeneráciu a celkové zdravie pre dobre zaobalený tréningový zážitok.

Holistický prístup k zdraviu a fitness

Výživa zohráva kľúčovú úlohu v celkovom zdraví a wellness a inštruktor Taekwonda, ktorý je zároveň trénerom fitnessu a poradcom pre výživu, môže poskytnúť holistický prístup k tréningu. Tento komplexný prístup zohľadňuje vzájomnú interakciu medzi fyzickou aktivitou, výživou a regeneráciou, vedúc k lepším zdravotným výsledkom a rýchlejšiemu dosiahnutiu fitness cieľov.

Transformujte svoje telo a myseľ s Taekwondom: Pripojte sa k Taekwondo4Fitness pre úplný zážitok.

Captivating image showcasing Taekwondo and martial arts training at Taekwondo4Fitness, with practitioners engaged in a variety of techniques and exercises, representing the diverse and comprehensive nature of the martial arts courses offered.

 

Taekwondo4Fitness je fitnes program, ktorý kombinuje Taekwondo techniky a tréning s tradičným cvičením a kondičnými cvičeniami, aby vytvoril jedinečný a efektívny tréning. Taekwondo4Fitness je rodinná a prívetivá škola bojových umení s pôsobením v Košiciach, Slovensko, ktorá ponúka zábavné a zaujímavé Taekwondo triedy online a v miestnostiach. Bola založená v máji 2019 Mario Boserom. Mario navrhol tento program, aby pomohol účastníkom zlepšiť ich fyzickú kondíciu, koordináciu, rovnováhu a rozvinúť obranné zručnosti a sebavedomie.

Tréningy Taekwondo4Fitness zvyčajne zahŕňajú kardiovaskulárne cvičenie, posilňovanie a taekwondo techniky, ako sú kopance, údery a bloky. Program môže pozostávať z prvkov iných bojových umení, ako je napríklad Judo a funkčné cvičenia, ktoré sú navrhnuté na zlepšenie celkového fitness a výkonu.

Taekwondo4Fitness je vhodný pre ľudí všetkých úrovní kondície a môže byť prispôsobený na splnenie potrieb a cieľov každého účastníka. Viac informácií o škole nájdete v sekcii “O nás“.

Spoznajte hlavného inštruktora, Maria Bosera

Mario Boser začal svoju cestu bojových umení v roku 1989 a trénoval v krajinách ako Nemecko, Rakúsko, Slovensko a Spojené kráľovstvo. Ako vedúci inštruktor Taekwondo4Fitness drží čierny opasok 4. stupňa s nezávislou organizáciou Taekwondo a hodnosť Dan od Kukkiwon. Mario sa zaujíma o fitness, výživu a zdravý životný štýl a má akreditované certifikáty na poskytovanie kvalitných a inkluzívnych aktivít. Je bývalým inštruktorom britského Taekwondo a národným rozhodcom Poomsae s potrebným preukazom čistoty pre prácu s deťmi a zraniteľnými dospelými vo Veľkej Británii.

Po svojom návrate na Slovensko koncom roku 2021 získal ďalšie licencie ako tréner Taekwondo v Košiciach so Slovenským Taekwondo Zväzom WT, ktorý je členom Svetového Taekwondo a Európskej Taekwondo Únie od roku 1994.

V “O nás” nájdete viac informácií o inštruktore, jeho kvalifikáciách a dojangu.

Prežite zdravotné výhody Taekwonda

Investujte do svojho fyzického zdravia, zdravia a príležitostí tým, že sa naučíte Taekwondo. Tento šport poskytuje fyzické zdravotné výhody, ako je zlepšenie rovnováhy, flexibility, výdrže, sily a postoje a znižuje riziko rôznych chorôb, ako sú cukrovka 2. typu, rakovina a kardiovaskulárne ochorenia. Mentálne zlepšuje Taekwondo sebadôveru, sebavedomie, zameranie, koncentráciu a sebadisciplínu. Zdravá strava je kľúčová pre optimálne výsledky, takže robte zdravšie voľby a staňte sa fit, zdravým a šťastným. Objavte výhody učenia sa Taekwondo a prečo je tak populárny po celom svete. Začnite svoju cestu Taekwondom ešte dnes!

 • Fyzické zdravotné výhody: zlepšenie rovnováhy, flexibility, výdrže, sily, postoja a zníženie rizika rôznych chorôb
 • Mentálne zdravotné výhody: zlepšené sebavedomie, sebavedomie, zameranie, koncentrácia, sebadisciplína a zníženie stresu
 • Podporuje zdravšie životné voľby
 • Vyvíja životné, tímové a sociálne zručnosti
 • Zlepšuje obratnosť, reflexy, svalový tonus a vzhľad
 • Zastavuje šikanovanie a podporuje úctu
 • Zvyšuje silu a výdrž
 • Vyvíja zodpovednosť za seba a ostatných
 • Učí sebaobrane a praktické zručnosti
 • Podporuje pozitívnu mentálnu postoj a celoživotné učenie
 • Poskytuje príležitosti získať čierny pás.

Čo dostanete?

Poskytujeme zábavné a zaujímavé kurzy bojových umení pre všetky vekové kategórie a úrovne schopností online a v priestoroch v Košiciach na Slovensku. Je to vynikajúca príležitosť pre začiatočníkov, aby sa mohli rýchlejšie začať učiť. Ponúkame tiež osobné tréningy 1:1 na prácu s vami v konkrétnych oblastiach, aby sme vám pomohli dosiahnuť vaše ciele, napríklad zlepšenie požadovaných zručností na prechod skúšky na získanie nového pásu.

Konkrétne oblasti sú napríklad:

 • Lekcie základov taekwonda (postoje, ruky a nohy techniky)
 • Taegeuk a Master formy (Poomsae)
 • Jeden-Krok-Bojové techniky (Hanbon Kyorugi)
 • Sebaobrana
 • Bojové techniky
 • Tréningové cvičenia taekwonda
 • Lámanie predmetov (Kyukpa)
 • Kórejská terminológia
 • Fitness a pružnosť

Zarezervujte si bezplatný stratégický hovor s nami, aby sme objasnili, s akými výzvami sa stretávate v taekwonde a čo sa snažíte dosiahnuť.

Začnite svoju cestu k zdraviu teraz! Staňte sa fit, zdravší a šťastnejší s Taekwondo4Fitness.

Ohlasy

V tejto sekcii nájdete recenzie od našich zákazníkov, ktorí sa zúčastnili cvičebného programu v Taekwondo4Fitness. Pozrite si tiež recenzie od našich klientov na stránke Trustpilot.

Podporte nás, prosím!

Zvážte možnosť podpory Taekwondo4Fitness pomocou PayPal, aby sme mohli pokračovať v poskytovaní cenných zdrojov komunite. Vaša príspevok nám pomôže kryť náklady na produkciu a zdieľanie našich obsahov na Pintereste, YouTube a Facebooku, vrátane videí, blogových príspevkov a tréningových materiálov.

Môžete nás podporiť navštívením našej webovej stránky na taekwondo4fitness.com a kliknutím na tlačidlo “Support Us!” v časti Kontakt, alebo prostredníctvom tohto priameho odkazu:

Ďakujeme za Vašu podporu a za to, že nám pomáhate šíriť výhody Taekwonda a fitnessu pre ľudí celého sveta!

Tracey
Read More
Mario je skvelý a milujem hodiny - všetci sú tak priateľskí! Každý týždeň som fit a flexibilnejší a učím sa aj Taekwondo. Určite odporúčam.
Antonio
Read More
Skvelý klub! Mario je nadšený a skvelý motivátor. Vytvára skvelú rovnováhu medzi vysokými a realistickými očakávaniami, aby nám pomohol zlepšiť sa a dosiahnuť naše ciele.
Maxxi
Read More
Úžasný zážitok páčilo sa mi to 😀
Oscar
Read More
Sme si vedomí úsilia, ktoré vynakladáte na každé dieťa vo vašej triede. Ďakujeme, že idete nad rámec našich synov a dcéry a že ste takou starostlivou a dôležitou súčasťou našej komunity.
Steven
Read More
Úžasná skúsenosť s Taekwondo4Fitness - naučil sa skvelé taktiky a Mario určite vie svoje veci.. tak oddaný svojmu športu a to sa prejavuje aj v jeho učení!
Elaine
Read More
Ako začiatočník mám tak málo skúseností s bojovými umeniami. Vďaka Taekwondo4Fitness ste sa za posledných pár týždňov naučili tak veľa - vysoko odporúčané.
Previous
Next